WWW.İZEKO.COM.TR NEDİR?


Kurallar ve yönetmeliklere aykırı davranan kişilerin yarattığı yanlış mesleki algının silinip, yerine saygın meslek algısının oluşturulması için Emlak Odası faaliyetlerimizi dijital ortama ve nitelikli bir işbirliği platformuna taşıdık. 

İzeko.org.tr web sitesinin amacı, hem sadece İZEKO üyesi ofisleri bir arada dijital ortama taşımak, meslek hakkında doğru bilgi ve haberlerin paylaşılmasını sağlamak ve hem de İzmir halkına üyelerimize ait gayrimenkulleri güvenli ticaret ortamında ulaştırabilmektir.Web sitesinde sadece İZEKO’ya üye olan emlak ofisleri ve danışmanları bulunur. Yine sadece, üye ofislere ait gayrimenkuller listelenir. Bu sayede mesleğe layık şekilde çalışan üye ofislerimizin, yasalara uygun olmayan ortam ve yöntemlerle çalışan kişilerden ayrıştırmak daha kolaylaşması hedeflenmektedir.

Zaman içinde verilecek eğitimlerle birlikte; mesleğin çok daha bilgi seviyesi yüksek ve nitelikli kişilerce tercih edilen bir prestij mesleği haline gelmesi hedeflenmektedir.

İçinde bulunduğunuz web sitesinin arkasında; üyelerimizi bir araya getiren, teknoloji çözüm ortağımız RE-OS.com Emlak Sistemi'ne ait CRM ve Intranet sistemleri bulunmaktadır. Bu sayede tüm üyelerimiz tek bir ortamda hem portföylerini, hem alıcı ve satıcı müşterilerini, alıcı taleplerini ve portföy otomatik eşleştirmelerini, hem de takip ettikleri tüm diğer işlemleri yönetmektedirler. Kurmuş olduğumuz altyapı, üyelerimizin işlerini kolaylaştıracak şekilde Hürriyet Emlak, EmlakJet ve Zingat gibi emlak ilan sitelerine ve üyelerimizin kendi ofislerine ait web sitelerine tek tıkla entegre şekilde çalışmalarını sağlarken, zaman ve kontrol sağlamaktadır. Ofis telefon santralından, SMS ve Email kampanyalarına, gayrimenkul değerleme raporlarından, finansal kredilere ve sigorta poliçelerine kadar tüm ihtiyaçlar tek platformdan sağlanacaktır.

İzmir’imize ve üyelerimize hayırlı olması dileklerimizle,